o nas

O nas

 

Jesteśmy prywatnym Ośrodkiem Leczenia Uzależnień dla Kobiet wpisanym do rejestru podmiotów leczniczych pod numerem KRS 0000878660.

Nasz ośrodek położony jest w cichej oraz spokojnej willowej dzielnicy Warszawy, w otoczeniu zieleni. Do dyspozycji Kobiet mamy 650m2 dom z przestronnymi sypialniami , 70-metrowy salon z kominkiem i jadalnią, liczne sale terapeutyczno – warsztatowe. Po całym dniu można się odprężyć w saunie lub łaźni parowej. Piękny ogród, sprzyja regeneracji i wyciszeniu. Dookoła domu roztacza się ogród otoczony starodrzewiem dębowym, który sprzyja regeneracji i wyciszeniu przy jednoczesnym zachowaniu potrzebnej dyskrecji.

Misją naszego ośrodka jest profesjonalne wpieranie uzależnionych kobiet w wychodzeniu z nałogu oraz towarzyszenie im w drodze do szczęśliwego, wolnego od nałogu życia. Niezwykle istotne są również dla nas działania psychoedukacyjne, tak aby, jak najwięcej kobiet w Polsce podejmowało leczenie.

Bogaty plan terapeutyczny oraz warsztatowy dostosowany jest do specyfiki kobiecego uzależnienia.

KOBIECE UZALEŻNIENIA:

 •  kobiety częściej niż mężczyźni piją w samotności,
 •  towarzyszy im bardzo duże poczucie wstydu i winy,
 •  mierzą się ze stereotypami: „Matki Polki”, „kobiecie nie wypada pić „,
 •  wstyd, poczucie winy, lęk przed oceną często powoduje, że nie one podejmują leczenia.

A PRZECIEŻ PROCENT UZALEŻNIONYCH KOBIET JAK I MĘŻCZYZN JEST TAKI SAM…. jednakże to kobiety ze względu na uwarunkowania biochemiczne uzależniają się zdecydowanie szybciej niż mężczyźni, a Ich organizm wyniszcza się 2 RAZY SZYBCIEJ !!!

W naszym ośrodku zapewniamy kobietom bezpieczną atmosferę, pełną wsparcia i akceptacji, tak by stworzyć, jak najbardziej komfortowe i optymalne warunki do wychodzenia z nałogu.

Pomagamy dotrzeć do przyczyny uzależnienia, dokonania pozytywnej zmiany i wspieramy proces rozwoju tak, aby każda z Kobiet w konsekwencji odnalazła swoją drogę do szczęśliwego i trzeźwego życia. Skupiamy się na odbudowie poczucia własnej wartości, siły wewnętrznej, poczucia sprawstwa, sensu życia oraz odbudowie relacji z bliskimi, często zniszczonymi przez chorobę.

Naszym celem nie jest tylko wymuszona abstynencja, a proces trzeźwienia, który stanowi drogę do „nowego życia”.

Zajmujemy się chorobą, jaką jest uzależnienie – holistycznie. Człowiek jest jednością, obejmującą CIAŁO, EMOCJE, UMYSŁ oraz DUSZĘ. Każda z tych części jest ze sobą ściśle powiązana i wszystkie wpływają na siebie wzajemnie.Zatem oprócz tradycyjnej psychoterapii uzależnień, dużą wagę przykładamy do:

 •  zdrowego wyżywienia – dieta odpowiednia dla osób uzależnionych,
 •  suplementacji produktami najwyższej jakości,
 •  medytacji,
 •  relaksacji,
 •  sesji oddechowych,
 •  licznych warsztatów rozwojowych,
 •  rozwoju duchowego.

Jeśli masz problem z uzależnieniem, zrób ten pierwszy krok.

ZADZWOŃ DO NAS! DAJ SOBIE SZANSĘ NA ŻYCIE.